Odchovy

Štěnátka z chovatelské stanice Vergilius vyrůstají v rodinném domku se zahradou, obklopení malým zvěřincem.
Nejdůležitější je ale psí smečka, která je tvořená mámou Grace, dvěma fletími strejdy Dizim a Matesem a goldení tetičkou Týnkou.
Nesmíme zapomenout ani na naše pernaté hejno na drůbeží zahradě – slepičky, indické běžce, čínské kačeny a landeské husy, zlaté bažanty, křepelky a korelky ve voliéře. Psí dospěláky taky hrozně baví sledovat dění v králíkárně. Vše sleduje s nadhledem a z bezpečné vzdálenosti naše černá kočičí seniorka Žužlinka.
Psí dospěláci se starají o hromadu her, zábavy a především o správnou socializaci štěňat, od malička je učí, co má správné štěně umět a hlavně kde je jeho místo ve smečce.
Všechna štěňátka budou dostatečně vymazlená, několikrát odčervená, očkovaná a očipovaná.

Štěňátka vybavíme na cestu do nových domovů:

– kupní smlouvou
– průkazem původu FCI
– očkovacím průkazem (Europas)
– pro začátek kvalitním krmením, na jaké jsou štěňátka zvyklá
– do výbavy hračkou a malými dárky
– chovatelským servisem a stálým kontaktem s chovatelem

Kromě toho nabízíme novým páníčkům v případě zájmu:

– poradenský servis při potížích s výchovou a výcvikem štěňátka
– rozšířený chovatelský a poradenský servis, v rámci kterého pomůžeme za velmi výhodných podmínek s přípravou našich odchovanců na složení OVVR (chovatelka je rozhodčí z výkonu loveckých psů, takže vidí i sebemenší lumpárny :))) a ví, jak je napravit)
– případně pomůžeme s dalším rozšířeným výcvikem, především na zkoušky z loveckého výkonu (na výcviky máme k dispozici zajímavé terény, takže zájemce připravujeme i na složení těch nejtěžších loveckých zkoušek – Klubových všestranných zkoušek)
– v případě zájmu o jiný typ práce s pejskem poskytneme doporučení a zajímavé kontakty na další zkušené a ověřené výcvikáře
– účast na setkání odchovů, spojených s přednostní účastí na Retrívřím desetiboji, ve kterém si formou hry a netradičních disciplín mohou pejskové porovnat síly a umění s ostatními psími sourozenci, případně cizími pejsky, kteří využívají našich služeb.